niedziela, 26 maja, 2024

Mianem złączek wago jeszcze kilka lat temu przede wszystkim określano złączki wykorzystywane do łączenia przewodów w puszkach instalacyjnych. Tego typu złączki stosowane są wyłącznie w obrębie puszek zarówno natynkowych jak i podtynkowych.

Zastosowanie złączek Wago

Kostki wago znalazły zastosowanie w elektryce, przemyśle motoryzacyjnym oraz maszynowym, a także w budynkach mieszkalnych i biurowych. Wykorzystywane są między innymi w puszkach instalacyjnych, rozdzielnicach oraz używane są do instalacji telekomunikacyjnej, jak i do montażu oświetlenia i łączenia.

Każdego dnia ogromna ilość kostek wago znajduje zastosowanie w instalacjach budynkowych, w transporcie kolejowym oraz morskim. Jedną z najbardziej popularnych serii jest złączka wago 221 z pomarańczową dźwignią. Wago 221 będzie działać sprawnie w przedziale temperatur od -60 do +105 stopni Celsjusza. Maksymalny zmianowy prąd mogący przepływać nieustannie przez wago 221 to aż 32A.

Sklep z artykułami elektrycznymi

Asortyment sklepu elektryczny.pl jest bardzo zróżnicowany. Znajdziemy w nim elementy elektryczne, które pochodzą wyłącznie od zaufanych producentów, między innymi osprzęt elektroinstalacyjny, automaty schodowe oraz rozdzielnice natynkowe i podtynkowe. Sklep elektryczny.pl posiada wieloletnie doświadczenie, które pozwala zaspokoić nawet najbardziej wymagającego klienta.

Tags:

Related Article

No Related Article

zobacz wiecje https://abuya.pl/odkrywajac-tajniki-ogrzewania-magia-ogrzewacza-gazowego-w-twoim-ogrodzie/ https://chuck.com.pl/klucz-do-czterosezonowego-tarasu-ogrzewacze-gazowe/