niedziela, 26 maja, 2024

Leżak ogrodowy powinien być przede wszystkim wygodny, trwały, a także, w miarę możliwości lekki i łatwy w przenoszeniu. Podpowiemy, czym się kierować, wybierając leżaki ogrodowe, aby spełniały wszystkie wymienione cechy.

Jaki powinien być leżak ogrodowy?

Leżak ogrodowy nie jest meblem, który wymienia się co sezon. Dlatego to, co w pierwszej kolejności powinno go charakteryzować, jest trwałość oraz solidność. Nie może się połamać i uszkodzić po jednym czy dwóch miesiącach. Leżak przez większość czasu jest wystawiony na dworze, musi być również odporny na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. Dobrze, jeśli nie blaknie pod wpływem słońca. Natomiast jeśli chodzi o wygodę, podstawową kwestią jest możliwość regulacji oparcia.

Leżak z technorattanu to idealny wybór!

Leżaki technorattanowe są bardzo lekkie, a przy tym cechują się bardzo wysoką wytrzymałością. Ich największą zaletą jest przede wszystkim odporność na skrajne temperatury. Nie blakną pod wpływem słońca ani nie wymagają specjalnej impregnacji. Do ich mycia wystarczy woda i ścierka. W sklepach outdoorowych dostępne są w różnych kolorach i stylach, od bardzo minimalistycznych, po niezwykle luksusowe.

Oferta salonu DessiHome

Sklep z meblami ogrodowymi DessiHome oferuje bardzo duży wybór mebli ogrodowych najwyższej jakości. Znajdziecie tam całe zestawy mebli, jak i poszczególne elementy, dzięki którym możemy sami skompletować swój zestaw. Jeżeli jesteś zainteresowany, to sprawdź ofertę na dessihome.pl.

Tags: , ,

Related Article

https://gethotels.pl/przemyslane-detale-w-twoim-wnetrzu-stoliki-pomocnicze-i-kwietniki-w-stylu-loft/ live url https://chuck.com.pl/klucz-do-czterosezonowego-tarasu-ogrzewacze-gazowe/