niedziela, 28 maja, 2023

Łazienka to pomieszczenie w domu, w którym zdecydowanie najczęściej decydujemy się stosować płytki. Producenci prześcigają się w kolejnych propozycjach płytek łazienkowych. W związku z tym pojawia się pytanie jakie płytki łazienkowe wybrać.

Jeśli zależy nam na tym, aby łazienka miała minimalistyczny wygląd, warto zdecydować się płytki łazienkowe wielkoformatowe o gładkiej powierzchni. Mogą to być płytki jednobarwne – nadadzą one łazience elegancki charakter. Producenci proponują również takie płytki łazienkowe, które doskonale imitują beton. Takie płytki sprawdzą się nie tylko w łazience minimalistycznej, ale również tej nowoczesnej.

Zwolennicy bardziej klasycznych rozwiązań mogą postawić na płytki łazienkowe, które imitują drewno. W sprzedaży dostępne są płytki w różnych odcieniach i z różnym rysunkiem słojów. Warto pamiętać, że takie płytki świetnie ocieplą łazienkę, sprawią, że będzie ona wydawała się zdecydowanie bardziej przytulna.

Jeśli łazienka ma być urządzona w stylu rustykalnym, warto zdecydować się na płytki mające pofalowaną powierzchnię. Strzałem w dziesiątkę są te z przetartym połyskiem.

Tags: ,

Related Article

https://zen-satori.org/oznakowanie-drogowe-stale-i-tymczasowe/ https://birchclothing.com https://burofluo.com/wygradzanie-jezdni-podczas-remontow-nawierzchni/