niedziela, 26 maja, 2024

Sypialnia w stylu glamour musi być miękkim i miłym otoczeniem, gdzie bardzo często można spotkać różne kontrasty. Jednak niekoniecznie muszą to być kontrasty kolorystyczne. Jak urządzić sypialnię w stylu kojarzącym się wielu osobom z elegancją, luksusem i olśnieniem?

Sypialnia w stylu glamour – na co zwrócić uwagę?

W pierwszej kolejności należy jednak zwrócić uwagę na to, czy styl glamour będzie pasował do naszych upodobań i gustów. Nie każdy bowiem lubi otaczać się wielkim przepychem i luksusem. Sypialnia w stylu glamour to miejsce, gdzie może pojawić się dużo dodatków w kolorze złotym. Przeważającym kolorem będzie biel, jednak nie będzie ona miała odniesienia do znanego i modnego w obecnych czasach stylu skandynawskiego. Styl glamour to coś wręcz odwrotnego – duża ilość zdobień, dodatków. Przy czym nie można zapominać, że nie można przesadzać z ich ilością, aby nie zapędzić się w kicz i tandetę.

Tapicerowane łóżko

Sypialnia w stylu glamour to przede wszystkim tapicerka na łóżku, jak również na innych elementach, które znaleźć można w takim pomieszczeniu. Może to być chociażby ozdobna ławka znajdująca się w nogach łóżka lub też specjalny puf, który będzie znajdował się przy toaletce. Samo łóżko powinno posiadać efektowne wezgłowie, które może być w całości pikowane w romby. Na skrzyżowaniu takich rombów mogą znajdować się maleńkie kryształki, które będą pięknie błyszczeć w świetle naturalnym lub nawet sztucznym. W tak urządzonej sypialni musi znaleźć się dużo źródeł światła, które podkreśli elegancję całego pomieszczenia. 

Tags: ,

Related Article

No Related Article

zobacz https://groupe-printco.pl/industrialne-detale-w-twojej-kuchni-elegancja-hokerow-i-nowoczesnych-donic/ https://chuck.com.pl/klucz-do-czterosezonowego-tarasu-ogrzewacze-gazowe/