niedziela, 26 maja, 2024

Moda na wnętrza utrzymane w stylu industrialnym pojawiła się już przed kilkunastu laty. Od tego czasu ewoluowała, jej rdzeń pozostał jednak ten sam. Salon, kuchnia albo gabinet utrzymany w tym stylu powinien być surowy, wskazane jest też wprowadzenie do niego materiałów takich, jak metal i cegła. Może być chłodny, z pewnością jednak nie powinien odpychać. Ostatnie lata to zresztą okres, w którym króluje styl industrialny w swoim cieplejszym wydaniu, a jednym z jego często pojawiających się elementów są przypominające cegłę płytki ścienne.

Kolekcja rondine tribeca wydaje się jak gdyby stworzona z myślą o osobach, które na styl industrialny spoglądają właśnie w ten sposób. Płytki, które pojawiają się w nim charakteryzuje bardzo wysoka jakość, a ich walory wizualne zachwycają nawet malkontentów. Płytki są surowe, niemal fabryczne, a jednocześnie nie odpychają. Są przy tym odporne na szkodliwe działanie mrozu, a to sprawia, że można wprowadzić je nie tylko do salonu, ale i na taras, gdzie będą wyglądać równie dobrze.

Tags: ,

Related Article

https://e-oko.com/magia-mebli-loftowych-historia-cechy-charakterystyczne-i-jak-je-wkomponowac-w-wnetrze/ live url https://e-szczawnica.org/ogrzewacz-gazowy-na-taras-cieplo-gdziekolwiek-jestes/