niedziela, 26 maja, 2024

Podczas pracy za granicą wszystkie formalności mogą okazać się trudne do ogarnięcia. Załatwienie wynajęcia mieszkania, pozwolenia i umowy o pracę, sprawia nam to problemy ze względu na blokadę językową i różnice kulturowe oraz prawne. Obowiązujące przepisy nie zawsze pokrywają się z tymi w Polsce, a nieznajomość prawa może szkodzić. Jeżeli problem ten dotyczy spraw podatkowym – możemy pomóc. Nasze biuro rozliczeniowe zajmuje się kompleksową obsługą  z zakresu rozliczania podatku z krajów unii europejskiej. Skontaktuj się z nami i dowiedz się jak ułatwić sobie życie.

Zwrot podatku z Niemiec – jak się starać?

Rozliczenie podatku z Niemiec nie dotyczy wszystkich. W porównaniu do innych krajów nie każdy, kto uzyskał dochód na terenie tego kraju, jest zobowiązany do złożenia zeznania podatkowego. Aby niemiecki urząd skarbowy tego od nas wymagał, spełniać musimy konkretne warunki: uzyskaliśmy dochód przekraczający 10 700 €, mieliśmy więcej niż jednego pracodawcę, jesteśmy emerytem lub rencistą oraz gdy zostaliśmy wezwani do tego specjalnym pismem. Nawet jeżeli nie spełniamy żadnego z powyższych wymogów, wciąż możemy starać się o zwrot podatku. Jeżeli przez cały okres pracodawca pobierał zbyt wysoką zaliczkę na podatek, możemy odzyskać należną nadpłatę, a często jest to spora kwota. Jeżeli nie jesteś pewny czy warto starać się o zwrot, skontaktuj się z naszymi doradcami i dowiedz się, ile możesz odzyskać.

Rozliczenie podatku z Belgii – czy jest obowiązkowe?

Rozliczenie podatku w Belgii jest obowiązkowe dla wszystkich osób, które uzyskały dochód w tym kraju. Przy corocznym rozliczaniu podatku jest jednak możliwość ubiegania się o różnego rodzaju ulgi i zniżki, dzięki czemu zwrot podatku z Belgii może być znacznie wyższy. Nasze usługi związane z finansami skierowane są do wszystkich, którzy pragną, aby proces podatkowy przebiegał szybko i sprawnie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu sprawy podatkowe nie mają dla nas tajemnic – Holandia.org.

 

Tags: ,

Related Article

No Related Article

zobacz live url live url