niedziela, 26 maja, 2024

Technorattan jest materiałem powszechnie wykorzystywanym do produkcji pięknych, ale również klasycznych mebli ogrodowych. Co sprawia, że idealnie się on do tego nadaje?

Technorattan – idealna alternatywa naturalnego rattanu

Technorattan możemy nazwać ulepszonym rattanem, ponieważ powstaje on z poliuretanu lub z tak zwanych włókien polietylenowych, które są nakładane specjalnymi utrwalaczami UV. Tworzywo to wyróżnia się nie tylko naturalnym wyglądem, ale również bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną oraz odpornością na wpływ warunków atmosferycznych, takich jak minusowe temperatury, deszcz czy promienie słoneczne. Z kolei co jest także bardzo istotne dla każdego użytkownika meble ogrodowe z technorattanu nie są wymagające w utrzymaniu, jak te z naturalnych materiałów. Wystarczy ściereczka, woda i odrobina detergenty, aby prezentowały się one jak nowe.

Oferta salonu DessiHome

Salon DessiHome oferuje duży wybór mebli ogrodowych najwyższej jakości. Znajdziemy tam całe zestawy mebli ogrodowych, ale także poszczególne elementy, dzięki którym sami stworzymy swój wymarzony zestaw. Jeżeli jesteś zainteresowany, to sprawdź ofertę na dessihome.pl.

Tags:

Related Article

No Related Article

https://galoo.pl/ogrzewacz-gazowy-na-taras-niezawodne-zrodlo-ciepla-pod-golym-niebem/ live url https://gosciniecmurckowski.pl/ogrzewacze-gazowe-technologia-na-rzecz-komfortu/