niedziela, 26 maja, 2024

W polskich domach płytki ścienne są widoczne przede wszystkim w kuchniach i łazienkach. Tymczasem na południu Europy często można spotkać je także w salonie. Niemal nigdy wszystkie ściany salonu nie są pokryte płytkami z jednej kolekcji, a mimo to nie ma tu wrażenia przypadkowości i pewnej niestaranności.

Kolekcja azteca calacatta gold glossy, z którą bez problemu możemy zaznajomić się także w polskich sklepach, stanowi idealną odpowiedź na pytanie o to, dlaczego tak się dzieje.

Płytki ścienne do salonu nie muszą przypominać tych, które znamy z innych pomieszczeń. W zależności od tego, która opcja podoba się nam bardziej, mogą być albo wyjątkowo duże, albo miniaturowe. Nie muszą nawet gościć na wszystkich ścianach pomieszczenia. Czasem dekoruje się nimi tylko jedną ścianę, bywa zaś i tak, że na każdej ze ścian umieszcza się inny rodzaj płytek. Dowolnie można bawić się też ich kolorystyką. W każdym sezonie są mniej lub bardziej popularne odcienie, pamiętajmy jednak, że naprawdę atrakcyjne są przede wszystkim te kolory, w towarzystwie których sami czujemy się dobrze.

 

Tags: ,

Related Article

zobacz wiecje zobacz https://abuya.pl/odkrywajac-tajniki-ogrzewania-magia-ogrzewacza-gazowego-w-twoim-ogrodzie/