niedziela, 26 maja, 2024

Wybierając kabel do Internetu zwykle analizujemy przede wszystkim to, jak jest on skonstruowany i jakie ma zabezpieczenia. Nie dziwi to, skoro nietrafiona decyzja może doprowadzić do tego, że jakość połączenia internetowego będzie pozostawiała wiele do życzenia. Warto jednak pamiętać o tym, że nie są to jedyne parametry, jakie należy brać pod uwagę.

Wiele osób zapomina o tym, że nie każdy kabel internetowy ma takie samo zakończenia. Warto więc przypomnieć, że możemy mieć do czynienia zarówno z kablem Ethernet typu A, jak i z kablem typu B. Często stosowanym podziałem jest również ten, który różnicuje kable proste i crossowane. Nie bez znaczenia jest też długość kabla, która powinna być dobrana indywidualnie i uzależniona od warunków panujących w miejscu, w którym kabel ma znajdować zastosowanie. Ostatnim kryterium wyboru jest to, które dzieli kable ze względu na to, jaka firma odpowiada za ich produkcję. Jeśli kabel ma znajdować się w widocznym miejscu, pewne znaczenie może mieć też kolor przewodu.

Tags: ,

Related Article

No Related Article

https://e-halina.pl/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-w-kazdym-sezonie/ https://gosciniecmurckowski.pl/ogrzewacze-gazowe-technologia-na-rzecz-komfortu/ https://gethotels.pl/przemyslane-detale-w-twoim-wnetrzu-stoliki-pomocnicze-i-kwietniki-w-stylu-loft/