niedziela, 26 maja, 2024

Gwarantowane ubezpieczenie flot samochodów ciężarowych zawierane jest pomiędzy ubezpieczycielem a firmą posiadającą własną flotę samochodów dostawczych. Umowa polega na opłacaniu regularnego zobowiązania finansowego w zamian za gwarancję naprawy różnorodnych szkód – czy to powstałych na drodze w trakcie wypadku czy szkód wyrządzonych usterkami wewnętrznymi pojazdu w zależności od typu zawartej umowy.

 

Sprawdzone ubezpieczenie flot – jakie wybrać?

 

Sprawdzone ubezpieczenie flot jest bardzo ważnym elementem. Nie ma co ryzykować i spisywać umowę z ubezpieczycielem, który nie budzi zaufania. Mimo wszystko z pewnością istnieje szerokie grono ubezpieczycieli, którzy bardzo profesjonalnie podchodzą do swoich obowiązków. W takich miejscach najbardziej polecany jest zakup ubezpieczenia jak:

 

-Ubezpieczenie typu Truck Assistance; jest ubezpieczeniem, które jak żadne inne przydaje się na drodze podczas nieprzewidzianych wypadków. Nikt nie zna miejsca ani godziny, w których może dojść do awarii bądź stłuczki. Kierowcy bardzo często bez takiego ubezpieczenia zdani są na siebie co przyprawia im ogrom niepotrzebnych nerwów i stresu. Ubezpieczenie Truck Assistance w przypadku unieruchomienia samochodu na stałe spowodowanego poważną awarią (przykładowo silnika) czy po poważnej stłuczce pomoże przywrócić pojazd na właściwe tory. Dostępna jest tutaj usługa lawety i transportu samochodu do najbliższego mechanika, który zajmie się całym problemem. Dzięki temu kierowca w spokoju będzie mógł dostarczyć zlecenie w terminie i wrócić do swojego domu.

 

-Ubezpieczenie typu OC/AC; to ubezpieczenie jest koniecznością (typ OC) aby móc w ogóle wyjechać legalnie na drogę. Bez niego podczas kontroli pojazdu na firmę nałożona zostałaby ogromna kara pieniężna, której nikt nie chciałby doświadczyć. Typ AC jest pomocny w przypadku zdarzeń/usterek pojazdu, które nie pochodzą od winy kierowcy.

 

Podsumowanie

 

Sprawdzone ubezpieczenie flot pojazdów ciężarowych jest w dzisiejszych czasach koniecznością. Wydaje się, że żadna firma nie funkcjonuje bez pakietu korzystnych ubezpieczeń.

Tags: ,

Related Article

No Related Article

https://gosciniecmurckowski.pl/delikatnosc-i-surowosc-konsola-waska-do-przedpokoju-w-stylu-loft/ https://groupe-printco.pl/industrialne-detale-w-twojej-kuchni-elegancja-hokerow-i-nowoczesnych-donic/ https://galoo.pl/ogrzewacz-gazowy-na-taras-niezawodne-zrodlo-ciepla-pod-golym-niebem/