niedziela, 26 maja, 2024

Nowocześnie zaaranżowany taras będzie zachęcał domowników i gości domu do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Odpowiednie meble i dodatki sprawią, że miejsce to stanie się naszą ulubioną przestrzenią wypoczynkową w okresie lata. Jakie rozwiązania wybrać, aby cieszyć się komfortem i możliwością relaksu blisko zieleni? Sprawdź nasze propozycje!

Wygoda w cieniu tarasoli

Na tarasie pragniemy czuć się komfortowo – w tym celu kupujemy odpowiadające naszym potrzebom meble ogrodowe. Decydując się na konkretny komplet pamiętajmy o tym, że musi być on wysoce odporny na zmienne warunki atmosferyczne i silne promieniowanie słoneczne.

Jak schronić się przed słońcem?

Jedną z ciekawszych propozycji topowych producentów sprzętu outdoorowego są nowoczesne tarasole – interesujące modele znaleźć można na stronie tarasola.pl. Tarasola to elegancka konstrukcja złożona z aluminiowych profili malowanych proszkowo. Zastosowanie takiej technologii pozwoliło na zabezpieczenie tworzywa przed wilgocią i pojawianiem się ognisk rdzy. Wewnątrz ukryto system odprowadzania wody. Kolor konstrukcji może być wybrany z szerokiej palety barw.

Jaki model tarasoli wybrać?

Wśród licznych modeli tarasoli największym zainteresowaniem cieszy się konstrukcja z dachem z aluminiowych lameli. Lamele obracają się o 135 stopni wokół własnej osi, przez co użytkownik sam decyduje jak wiele światła słonecznego przedostaje się pod dach. Lamele w pozycji zamkniętej powodują, że dach staje się wodoodporny. Innym rodzajem zadaszenia są dachy z tkanin poliestrowych. Bez względu na model tarasoli wszystkie dachy są odporne na silne promieniowanie słoneczne i nagrzewanie – w cieniu dachu panuje przyjemny chłód. Dachy mogą być składane lub rozkładane automatycznie (przy pomocy pilota) lub manualnie.

Tags: ,

Related Article

No Related Article

https://beesafe.pl/porady/ile-kosztuje-zalozenie-gazu-w-samochodzie/ https://beesafe.pl/porady/uto-urzadzenia-transportu-osobistego/ live url