niedziela, 26 maja, 2024

Zastanawiając się nad wyborem płytek do kuchni należy wziąć pod uwagę i to, że muszą być one ze sobą połączone. Pomagają w tym masy spoinujące określane zwykle mianem fug, warto więc także im poświęcić uwagę.

Fugi mają za zadanie wypełnienie szczelin znajdujących się pomiędzy płytkami, a ponieważ kuchnia jest pomieszczeniem, które wymaga szczególnej troski, także ich wybór powinien być przemyślany. Tak samo, jak płytki kuchenne, fugi powinny być odporne na działanie wilgoci, przez zakupem konkretnego rozwiązania warto więc upewnić się, że producent w ogóle przewiduje możliwość wykorzystywania go w kuchni. Nie można zapominać o tym, że już podczas praktycznego wykorzystania fugi bruszą się bez porównania szybciej niż same płytki. Także utrzymanie ich w czystości jest zadaniem zdecydowanie bardziej skomplikowanym. Jeśli w naszej kuchni zdecydowaliśmy się na ogrzewanie od podłogi, wybierając fugi powinniśmy uwzględniać także ich odporność na naprężenia, które powstają w konsekwencji zmian temperatury samych płytek.

Płytki hiszpańskich oraz włoskich producentów

Galeria Wnętrz Mera oferuje płytki kuchenne hiszpańskich oraz włoskich producentów. Sprawdź naszą ofertę, która wyróżnia się ponadczasowym wzornictwem oraz najwyższą jakością.

Tags: , ,

Related Article

https://codilab.pl/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-przez-caly-rok/ https://eltying.com.pl/ogrzewacze-tarasowe-i-ogrodowe-twoje-ulubione-miejsce-przez-caly-rok/ https://abweb.com.pl/taras-w-zimie-dlaczego-nie-tajniki-efektywnego-ogrzewania/