niedziela, 26 maja, 2024

Wypoczynek w ogrodzie to jeden z najlepszych sposobów na relaks. Niewiele trzeba, aby zwykłą przestrzeń ogrodową zmienić nie do poznania. Wybierając trwałe i eleganckie meble ogrodowe zaaranżujemy miejsce, które pokochają wszyscy domownicy. Taka przestrzeń może być wykorzystywana na wiele sposobów!

Ogród pełen niespodzianek

Czy ogród może zmieniać się wraz z naszymi potrzebami? Oczywiście. Jednego dnia może to być przestrzeń, w której odpoczniemy od trosk i kłopotów, blisko zieleni. Innego – stanie się on miejscem idealnym do zorganizowania przyjęcia na świeżym powietrzu. Ogród to także bezpieczna przestrzeń dla dzieci, gdzie mogą się bawić i uczyć. W końcu ogród to także miejsce, gdzie możemy zorganizować sobie miejsce pracy: wystarczy obszerny stół, wygodny fotel oraz ochronny parasol nad naszymi głowami. Możliwości jest naprawdę wiele – realizację naszych planów umożliwią nam producenci mebli ogrodowych.

Technorattanowe meble ogrodowe

Wśród wielu propozycji meble ogrodowe technorattan cieszą się największym zainteresowaniem. Meble technorattanowe oparte są na aluminiowych stelażach, których powierzchnia została malowana proszkowo. Takie zabezpieczenie pozwala na zahamowanie powstawania ognisk rdzy. Lekkie aluminium pozwala także na zmniejszenie finalnej wagi mebla, przez co jego podnoszenie czy przenoszenie nie sprawia problemu.

Wierzch mebli technorattanowych pokrywa polietylowa plecionka, która do złudzenia przypomina naturalny rotang. Meble projektowane są zgodnie z najnowszymi trendami, ale nie brak także kolekcji nawiązujących do klasycznego wzornictwa.

Meble technorattanowe doceniane są nie tylko przez indywidualnych użytkowników – komplety z technorattanu są chętnie wykorzystywane w restauracjach, strefach relaksu w hotelach, SPA.

Tags: ,

Related Article

https://groupe-printco.pl/industrialne-detale-w-twojej-kuchni-elegancja-hokerow-i-nowoczesnych-donic/ https://buzzhouse.pl/nowoczesnosc-z-nuta-retrospekcji-meble-loftowe-jako-kwintesencja-stylu/ zobacz