niedziela, 26 maja, 2024

Płytki ceramiczne wyjątkowo chętnie wykorzystywane są do wykańczania ścian i podłóg w kuchniach. Z pewnością jest to zasługa tego, że utrzymanie płytek ceramicznych w czystości nie wymaga zbyt wiele pracy. Płytki do kuchni powinny być odporne na uszkodzenia mechaniczne, działanie wysokiej temperatury oraz na środki chemiczne. Wymagania te spełniają między innymi płytki gresowe.

Płytki gresowe są materiałem bardzo trwałym, doskonale sprawdzają się zarówno w otwartej jak i w zamkniętej kuchni. Poza tym świetnie sprawdzają się przy ogrzewaniu podłogowym. Gresowa posadzka może być naprawdę bardzo ciekawym rozwiązaniem, szczególnie gdy zostanie połączona z płytkami ściennymi z tej samej kolekcji. Bardzo atrakcyjnie nie tylko w kuchni, ale także w salonie będą prezentować się płytki arcana straciatella miscela. Są to płytki wyprodukowane w Hiszpanii przez firmę Arcana. Płytki są mrozoodporne i rektyfikowane, mają grubość 11 mm, a wymiary 80 x 80 cm. Metr kwadratowy tych płytek kosztuje prawie 170 zł.

 

Tags: ,

Related Article

https://4-bet.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-kluczem-do-komfortowego-relaksu-na-swiezym-powietrzu/ https://e-halina.pl/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-w-kazdym-sezonie/ live url