niedziela, 28 maja, 2023

Czy masz głowę zabitą organizacją konferencji lub wigilii firmowej dla poważnych Gości? Planujesz zorganizować wszystko w mieście Warszawa lub jej okolicach? Z chęcią pomożemy zdjąć trochę Twojego ciężaru. Tymczasem zapoznamy Cię z dwoma przykładowymi miejscami, w których zorganizujesz, zarówno prestiżowe konferencje, jak i wigilijny wieczór dla swoich Gości.

 

Airport Hotel Okęcie****

Jeżeli  jesteś  zainteresowany przeprowadzeniem konferencji nie w Warszawie, a w województwie mazowieckim  to zapraszamy do zapoznania się z listą takich obiektów –  http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/mazowieckie/.

Czterogwiazdkowy, elegancki hotel w okolicy lotniska Okęcie, niecałe 5km do centrum Warszawy. Świetnie przystosowany do organizacji zarówno formalnych spotkań – konferencje, szkolenia – jak i towarzyskie spotkania, m.in. wigilia i sylwester. Hotel oddaje do dyspozycji 17 sal, stanowiących ponad 2200m2 powierzchni konferencyjnej. Sale konferencyjne są nowoczesne, doskonale zaopatrzone, ze zdolnością do adaptacji. Airport Hotel Okęcie sprawdza się również jako miejsce do zorganizowania prestiżowej wigilii. Największa sala konferencyjna pomieści nawet do 300 Twoich Gości!  Na terenie hotelu znajdują się 4 różne punkty gastronomiczne. Tutejszy Szef Kuchni przygotuje dla was najwspanialsze świąteczne menu – indyk, ryba, kaczka, schab – niczego na stole nie zabraknie. Personel zadba o elegancki i świąteczny wystrój sali, a także o oprawę muzyczną (kolędy). Airport Hotel Okęcie zaprasza także do swojego centrum Wellness – szeroka gama masaży, rytuałów oraz innych zabiegów, które uczynią Cię szczęśliwym. Zatrzymaj się w jednym z 263 luksusowych pokoi i wypocznij przed długą drogą do domu. A następnie zapamiętaj, że miejsce to jest doskonałe na wszystkie okazje.

 

Pałac Żelechów SPA & Wellness pod Warszawą

Położony w niewielkiej odległości od Warszawy hotel zachwyca unikatowym połączeniem XVIII-wiecznej architektury z nowoczesnym wyposażeniem. To bardzo dobre miejsce na organizację prestiżowych spotkań biznesowych, jak konferencje, wigilii firmowych. Jeżeli  jednak zdecydujesz się na  przeprowadzeni wigilii firmowej w innym obiekcie to zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami – http://www.salekonferencyjne.pl/wigilie-firmowe/.  Sale konferencyjne są przystosowane do przyjęcia kilku osób, jak również grup do 150 osób. Można wybierać wśród 5 eleganckich sal. Świątecznie ozdobiona sala konferencyjna posłuży jako klimatyczne miejsce na Waszą firmową wigilię. Nie zabraknie również tradycyjnej kolacji z winem, przygotowanej przez Szefa Kuchni tutejszej restauracji. W ramach rekreacji można dodatkowo zorganizować kulig z pochodniami oraz grzanym winem, przejażdżkę skuterami śnieżnymi lub wysłuchać koncertu zespołu góralskiego, który wprawi Was w dobry, świąteczny nastrój. W Pałacu Żelechów można dosłownie wyspać się po królewsku w jednym z 75 luksusowych pokoi, które łącznie mogą pomieścić 150 osób. Dodatkowo hotel zaprasza do skorzystania z kompleksu SPA – masaże, sauny, baseny – wszystko w zasięgu ręki dla Ciebie i Twoich Gości.

Po dokładniejsze opisy skieruj się na naszą stronę internetową i wybierz wyjątkową salę na Twoje wyjątkowe spotkanie!

 

Tags: ,

Related Article

No Related Article

https://zen-satori.org/oznakowanie-drogowe-stale-i-tymczasowe/ https://burofluo.com/wygradzanie-jezdni-podczas-remontow-nawierzchni/ https://birchclothing.com