niedziela, 28 maja, 2023

Gdy ludzie są pytani o to, gdzie lubią robić zakupy, ich odpowiedzi zwykle nie budzą większego zaskoczenia. Niemal zawsze możemy usłyszeć o tym, że najwyżej cenione są te miejsca, w których znajduje się relatywnie dużo sklepów. Galerie i pasaże handlowe sprawiają, że łatwiej jest zaplanować zakupy. Pozwalają też na ich dokonanie z poczuciem, że wybrało się dokładnie takie rozwiązania, jakie w danym momencie były najbardziej potrzebne.

Pasaż handlowy na Ruczaju stanowi znakomite potwierdzenie tej tezy. Nadal można mówić w jego kontekście o inwestycji stosunkowo nowej. Dziś jednak pasaż jest oblegany nie tylko przez mieszkańców okolicznych osiedli, ale i przez osoby pochodzące z innych części Krakowa. Pytania o źródła zainteresowania pasażem potwierdzają zresztą przeświadczenie o tym, że kompleksowość usług jest wysoko ceniona. Na Ruczaju można kupić nie tylko artykuły spożywcze, ale również kosmetyki, ubrania, obuwie, a nawet sprzęt AGD. Nie trzeba przy tym obawiać się ani ograniczonego wyboru, ani wygórowanych cen.

Tags: ,

Related Article

No Related Article

https://burofluo.com/wygradzanie-jezdni-podczas-remontow-nawierzchni/ https://birchclothing.com https://zen-satori.org/oznakowanie-drogowe-stale-i-tymczasowe/