poniedziałek, 30 stycznia, 2023

Gdy ludzie są pytani o to, gdzie lubią robić zakupy, ich odpowiedzi zwykle nie budzą większego zaskoczenia. Niemal zawsze możemy usłyszeć o tym, że najwyżej cenione są te miejsca, w których znajduje się relatywnie dużo sklepów. Galerie i pasaże handlowe sprawiają, że łatwiej jest zaplanować zakupy. Pozwalają też na ich dokonanie z poczuciem, że wybrało się dokładnie takie rozwiązania, jakie w danym momencie były najbardziej potrzebne.

Pasaż handlowy na Ruczaju stanowi znakomite potwierdzenie tej tezy. Nadal można mówić w jego kontekście o inwestycji stosunkowo nowej. Dziś jednak pasaż jest oblegany nie tylko przez mieszkańców okolicznych osiedli, ale i przez osoby pochodzące z innych części Krakowa. Pytania o źródła zainteresowania pasażem potwierdzają zresztą przeświadczenie o tym, że kompleksowość usług jest wysoko ceniona. Na Ruczaju można kupić nie tylko artykuły spożywcze, ale również kosmetyki, ubrania, obuwie, a nawet sprzęt AGD. Nie trzeba przy tym obawiać się ani ograniczonego wyboru, ani wygórowanych cen.

Tags: ,

Related Article

No Related Article

http://passittotheleft.org/jak-wykreowac-domowe-kino-w-salonie/ https://www.gama-sklep.com.pl/a/341-kuchnia-cappuccino-mat https://www.gama-sklep.com.pl/a/294-modne-kolory-scian-w-salonie