poniedziałek, 5 czerwca, 2023

Strefa bikini jest dla każdej kobiety świętością. Jak o nią dbać, aby zawsze prezentowała się nienagannie? Przede wszystkim wybierając właściwą metodę usuwania owłosienia.

Strefa bikini – dlaczego jest tak ważna?

Strefa bikini to ta część ciała, której nie odsłaniamy zbyt często. Gdy już jednak ją odkrywamy – wówczas bardzo wiele będzie o nas mówiła, gdy o nią odpowiednio nie zadbamy. Obecnie standardem jest, aby kobieta miała wydepilowane do gładkości przynajmniej pachwiny – miejsce, które pozostaje odsłonięte, gdy zakładamy bikini, i które jest odkryte nawet gdy zakładamy zwykła bieliznę.

Głębokie bikini to krok dla odważniejszych kobiet, które lubią być gładkie i świeże w miejscach intymnych w całości. Depilacja laserowa okolic bikini dzieli się na płytką, średnią i głęboką, dzięki czemu klientka może wybrać stopień depilacji wedle swoich preferencji. Ważne jest, aby strefę bikini mieć zawsze gładką, bez podrażnień, krost i wrastających włosków, a zatem – lepiej nie poddawać tych miejsc goleniu maszynką.

Depilacja bez bólu

Strefa bikini jest miejscem, gdzie skóra jest bardzo cienka i bardzo silnie unerwiona. W rezultacie krostki powstające jako efekt podrażnień po goleniu są dużo bardziej przeszkadzające niż w innych miejscach, a wyrywanie mechaniczne woskiem lub depilatorem jest wręcz nie do zniesienia gdy chodzi o ból.

Depilacja laserowa okolic bikini jest zupełnie bezbolesna, i dlatego najchętniej wybierana spośród wszystkich metod usuwania owłosienia. Poprzez urządzenie emitujące światło o odpowiedniej długości fali praktycznie nie następuje bezpośrednie zetknięcie się ze skórą, więc zabieg w ogóle nie wywołuje doznań bólowych.

Zalety depilacji laserowej

Laserowa depilacja strefy bikini jest zabiegiem polecanym szczególnie u osób borykających się z gęstym, twardym i ciemnym owłosieniem. Można ją zastosować również u panów pragnących mieć idealnie gładkie miejsca intymne, i bardzo często jest przez nich wybierana. Główną zaleta, oprócz braku bólu, jest też trwałość takiego zabiegu.

Wymaga on kilkakrotnego powtórzenia, w zależności od stanu owłosienia. Dodatkowo, dla bezpieczeństwa skóry i pełnej skuteczności należy odczekać kilka tygodni między jednym a drugim zabiegiem. Proces kompletnego usuwania owłosienia jest więc dość długotrwały i może trwać miesiącami. Jednak po upływie tych kilku miesięcy klient może cieszyć się idealnie gładką skórą w okolicach bikini bez najmniejszego włoska, bez podrażnień, kłucia i wrastania. A te odczucia są warte każdego poświęcenia!

Tags: , ,

Related Article

No Related Article

https://lamari.pl/ubezpieczenie-oc-co-powinien-wiedziec-kazdy-kierowca/ https://peo.pl https://globecarp.pl