poniedziałek, 5 czerwca, 2023

Nowoczesna kuchnia to nie tylko piękne i odpowiadające najnowszym trendom meble. W kuchniach coraz więcej uwagi przykładamy do podstawowego wyposażenia, jakim są garnki, patelnie, noże. Wybór produktów wysokiej klasy to najlepsza gwarancja sukcesu kulinarnego, ale też prostszego gotowania. Produkty oferowane przez topowych producentów zachwycą nas nie tylko przez wzgląd na ich design, ale również przez ich doskonałe parametry techniczne.

Trwałe tworzywa – dlaczego są tak ważne?

Zakup kompletu garnków to spory wydatek, dlatego pragniemy, aby taki produkt był wysoce odporny na uszkodzenia i towarzyszył nam wiele lat. Na stronie Gerlach.pl kupujący znajdą komplety garnków tworzone ze stali nierdzewnej – to dzisiaj jedno z najbardziej rekomendowanych tworzyw. Stal nierdzewna jest odporna na korozję, odkształcenia, garnki takie można bez obaw myć w zmywarkach. Wiele oferowanych produktów posiada również trójwarstwową strukturę dna garnka, która nie tylko lepiej rozprowadza ciepło, ale też może być wykorzystywana na wszystkich rodzajach kuchenek (elektrycznych, ceramicznych, indukcyjnych, gazowych). Dokładnie dopasowane pokrywki ze szkła hartowanego pozwalają na szczelne zamknięcie garnka, a niewielkie odpowietrzniki umożliwią odprowadzenie pary wodnej. W topowych kompletach pokrywki są uzupełnione także o niewielkie sitka.

Noże, dzięki którym krojenie stanie się łatwiejsze!

Znani producenci oferują nam znacznie więcej niż komplety garnków. Doskonałym przykładem mogą być nowoczesne i funkcjonalne noże. Wśród najciekawszych produktów wymienia się noże z ostrzami ze stali nierdzewnej, odpornymi na odkształcenia, kruszenie, korozję. Ich rękojeść jest odpowiednio profilowana, aby móc stabilnie leżał w dłonie. Zastosowanie antypoślizgowych tworzyw podnosi poziom bezpieczeństwa podczas filetowania czy krojenia.


 

Tags: ,

Related Article

https://arenahp.com https://news-man.pl https://capitalareafriendsoftransit.org