poniedziałek, 5 czerwca, 2023

Nowoczesna medycyna estetyczna jest ratunkiem dla wszystkich osób niezadowolonych ze swojego wyglądu. Dzięki innowacyjnym zabiegom możemy w piętnaście minut bezboleśnie poprawić mankamenty urody, a co za tym idzie – poprawić jakość swojego życia, zwiększyć pewność siebie, pozbyć się dręczących latami kompleksów… Jakie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej cieszą się obecnie największą popularnością wśród pacjentów i pacjentek? Sprawdź!

Usuwanie zmarszczek

Gładka i napięta twarz po jednej wizycie w gabinecie lekarskim? Teraz to możliwe! Dzięki nowoczesnym wypełniaczom na bazie kwasu hialuronowego, możesz bezboleśnie odjąć sobie kilkunastu lat. Narzędziem w walce ze zmarszczkami mimicznymi jest toksyna botulinowa (potocznie zwana botoksem). Tego typu zabiegi odmładzające są popularne nie tylko wśród kobiet, ale również panów.

Powiększanie ust

Która kobieta nie marzy o pełnych, zmysłowych ustach? Marzenie o idealnie zarysowanych ustach pomaga spełnić nieoceniony kwas hialuronowy. Aplikując metodą iniekcyjną wypełniacz w wybrane partie twarzy, możemy nie tylko nadać wargom pożądaną objętość, ale również skorygować asymetrię i dysproporcję między dolną  a górną wargą, podkreślić łuk Kupidyna, podnieść kąciki.

Mezoterapia igłowa

Ciesząca się coraz większym zainteresowaniem pacjentów mezoterapia igłowa jest innowacyjnym zabiegiem polegającym na umieszczeniu pod skórą odżywczego koktajlu składającego się między innymi z dobroczynnego kwasu hialuronowego, witamin, aminokwasów i nieorganicznych soli. Mezoterapia kierowana jest głównie do osób pragnących poprawić stan swojej cery, wyrównać koloryt skóry, spłycić zmarszczki, zredukować cellulit czy poprawić owal twarzy. Więcej informacji na temat nowoczesnej medycyny estetycznej znajdziesz na stronie filine.pl.

Tags: ,

Related Article

No Related Article

https://opentstreetmap.org https://beesafe.pl/opinie/ https://burofluo.com