poniedziałek, 5 czerwca, 2023

W sklepach z wyposażeniem outdoorowym pojawiają się nowe kolekcje zwiastujące lato. Wśród dostępnych opcji znaleźć możemy nie tylko klasyczne stoły, krzesła i leżaki, ale również meble, które do tej pory zarezerwowane były dla salonów – komplety wypoczynkowe i fotele. Czy meble z tapicerowanymi elementami zdadzą egzamin w trudnych, zewnętrznych warunkach? Jakie modele okażą się nie tylko piękną dekoracją, ale również praktycznym wyposażeniem sprzyjającym odpoczynkowi? Sprawdź!

Poduszka poduszce nierówna

Jakość mebli ogrodowych zależy przede wszystkim od materiałów wykorzystanych do produkcji. Szukając ogrodowych kanap, naszą uwagę zwróciła oferta marki Oltre (kolekcja dostępna tutaj: oltre.pl). W linii produktów producenta znajdują się kanapy o modułowej budowie, designerskie huśtawki oraz fotele wykonane z technorattanu – materiału, który zrewolucjonizował rynek mebli outdoorowych. Wszystkie elementy tapicerowane wykonane są z pianki o wysokiej gęstości, dzięki czemu siedziska nie odkształcają się pod wpływem nacisku. Co ważne, wszystkie tkaniny pokryte są warstwą teflonu, który zabezpiecza poduszki przez wilgocią i zanieczyszczeniami. Ochronna powłoka nie absorbuje wody, dzięki czemu wszystkie elementy tapicerowane zachowują świeżość i nienaganny wygląd.

Praktyczna skrzynia na poduszki ogrodowe – zwiększona ochrona

Twoim sprzymierzeńcem w walce o idealną kondycję poduch będzie praktyczna skrzynia! Skrzynia na poduszki ogrodowe skutecznie odizoluje wszystkie elementy tapicerowane, pledy i pokrowce od wilgoci, liści spadających z drzew i śniegu. Uzupełniając przydomową scenerię o estetyczną, pojemną skrzynię, pozbawiasz się kłopotu przechowywania ogrodowych akcesoriów w okresie jesienno-zimowym.

 

 

Tags: , , ,

Related Article

https://cycnesa.org https://beesafe.pl/porady/umowa-kupna-sprzedazy-ciagnika/ https://034548.org