niedziela, 28 maja, 2023

Urządzając mieszkania czy domy, wybieramy starannie meble, także pod względem kolorystyki. Taka staranność powinna dotyczyć też wyboru mebli ogrodowych. Ich kolorystyka bowiem ma niebagatelne znaczenie dla całej aranżacji domowo-ogrodowej. Jakie meble ogrodowe w tym sezonie uznamy za modne? Pod tym względem panuje zgodność pomiędzy stylizacjami wnętrzarskimi i zewnętrznymi. Wszędzie dominuje biel i szarość. Jeśli więc chcemy, żeby nie tylko nasze wnętrza, ale też ogrody były modne, pomalujmy je na biało lub szaro. Wybierzmy meble ogrodowe w tych oto kolorach.

Szary urok mebli ogrodowych

Jeśli poszukujemy mebli ogrodowych w szarej kolorystyce, to na pewno warto sięgnąć po nowoczesne kolekcje aluminiowe. Przekonamy się, że szarość może mieć różne odcienie, a ten aluminiowy to delikatność i oryginalność  w jednym. Aluminiowe fotele czy sofy wyłożone poduszkami w szarym kolorze to interesująca kompozycja plastyczna. Doskonała jako dopełnienie całoszklanych powierzchni. Ale też godna polecenia jako element podkreślający szarość betonowych elementów poziomych czy pionowych. Jednocześnie też szary wspaniale łączy się z zielenią, co daje nam sporo możliwości kompozycyjnych w ogrodzie.

Obok aluminium mamy też inną propozycję w szarej odsłonie, czyli technorattanowe meble w tym właśnie kolorze. Utrzymane w stylistyce retro lub w tej bardziej nowoczesnej. Podobnie jak meble aluminiowe doskonale zaprezentują się w rozmaitych kontekstach. W ofercie salonów z  meblami ogrodowymi znajdziemy też szereg interesujących dodatków podkreślających urok szarych mebli.

Elegancja białych mebli ogrodowych

Białe meble ogrodowe (drewniane a szczególnie technorattanowe) to gwarantowany efekt rozjaśnienia. Szczególnie poleca się je do ciemniejszych zakamarków, choć nie tylko. W każdym wręcz miejscu wyglądać będą elegancko i modnie. Są bowiem zgodne z panującym obecnie trendem związanym z białymi meblami (także tymi dedykowanymi wnętrzom) oraz z białymi aranżacjami (wnętrzarskimi i ogrodowymi).

Tags: , , ,

Related Article

https://birchclothing.com https://zen-satori.org/oznakowanie-drogowe-stale-i-tymczasowe/ https://burofluo.com/wygradzanie-jezdni-podczas-remontow-nawierzchni/