niedziela, 28 maja, 2023

Lokalizacja, lokalizacja i jeszcze raz lokalizacja to trzy tajemnice sukcesu na rynku nieruchomości. Jeśli prowadzą państwo firmę handlową lub usługową, doskonale wiedzą państwo, że jej odpowiednia siedziba to połowa sukcesu. Dlatego galeria handlowa Lubostroń 15 w Krakowie na Ruczaju chciałaby państwu zaoferować niecodzienną możliwość zlokalizowania swojej działalności w nietuzinkowym miejscu.

Sklepy, usług, biura – lokale do wynajęcia na Ruczaju

Lokal do wynajęcia na Ruczaju to wyjątkowo interesująca oferta, ponieważ galeria handlowa Lubostroń15 w Krakowie na Ruczaju ma do zaoferowania praktycznie wszystko, co jest potrzebne do sukcesu w biznesie. Dojazd do galerii jest bardzo wygodny dzięki niedawno wyremontowanym drogom. Na miejscu znajduje się parking naziemny i podziemny. W lecie znakomicie wpisany w architekturę dzielnicy budynek otoczony jest ogródkami jordanowskimi. Cały czas we wnętrzu działają lokale usługowo-handlowe, które przyciągają klientów. Za niedługo do użytku oddane zostaną też nowe biura.

Tags: ,

Related Article

No Related Article

https://birchclothing.com https://zen-satori.org/oznakowanie-drogowe-stale-i-tymczasowe/ https://burofluo.com/wygradzanie-jezdni-podczas-remontow-nawierzchni/