poniedziałek, 5 czerwca, 2023

Kiedy idziemy do sklepu na osobnych półkach widzimy znienacka przeróżne lakiery. W które z nich warto zainwestować? Nasz uwagę na pewno w pewnym momencie przyciągną lakiery hybrydowe. Do czego one służą? Czy można je tak po prostu zastosować?

Manicure hybrydowy

Otóż nie do końca. Lakiery hybrydowe służą do wykonania specjalnego manicure hybrydowego. Co o nim wiemy? Jest to manicure, który charakteryzuje się wyjątkową wręcz trwałością, odpornością na odpryskiwanie. Paznokcie wyglądają doskonale przez okres średni koło 2- 3 tygodni.

Taki manicure możemy wykonać u kosmetyczki, jednak nie tylko. Dzisiaj bowiem dostępne są już także lampy UV do wykonywania takiego manicure również w domu,dzięki czemu każda z nas może go wykonać samodzielnie.

Lakiery hybrydowe

Do wykonania takiego manicure potrzebny jest jednak szereg składników, w tym właśnie lakiery o typie hybrydy. Oprócz nich potrzebujemy jeszcze cleanera i bazy na podkład oraz na wierzch manicure. Jak zaś wybrać taki specyficzny lakier do wykonania manicure hybrydowego?

Przede wszystkim warto zainwestować w naprawdę dobrą firmę, która zajmuje się produkcją takich lakierów. Pewną wskazówką, jakie produkty będą dobre, mogą być przeróżne blogi oraz komentarze, opinie i rankingi. Warto także pamiętać, aby dobierać lakier również pod kątem naszych preferencji kolorystycznych i stylizacji. Pamiętajmy przy tym, że taki manicure wykonujemy na co najmniej 2 tygodnie!

Lakiery 5w1, 4w1

Warto jednak uważnie popatrzeć na sklepowe półki. Wówczas dostrzeżemy na nich nie tylko klasyczne lakiery hybrydowe, lecz także inne produkty. Oznaczane są one najczęściej jako 5w1 czy 4w1. O co tutaj chodzi? Otóż nie każda z nas ma czas naświetlać lampą UV każdy paznokieć. Nie zawsze też mamy ochotę przez trzy tygodnie mieć ten sam manicure.

I tu właśnie firmy wyszły nam na przeciw, tworząc mocniejsze lakiery, które posiadają w sobie już dodatek podkładu oraz lakieru na powierzchnię a także posiadają pewne cechu lakieru hybrydowego. Takie lakiery trzymają się na paznokciu dłużej – około 2 tygodni, nie odpryskują, wyglądają znakomicie, nie pękają. Nie są tak trwałe jak hybryda, jednak stanowią ciekawą alternatywę dla niej, szczególnie dla pań, które mają słabe paznokcie.

Lakiery hybrydowe znajdziesz na chiodo.pl

Tags: ,

Related Article

https://inclusion-fp7.org/kasowanie-punktow-karnych-nowe-przepisy-dla-kierowcow/ https://dragonbleuusa.com https://esencjapiekna.com.pl