poniedziałek, 30 stycznia, 2023

Hybrydy w salonie raz na 2 czy 3 tygodnie to dość spory wydatek, szczególnie kiedy przeliczymy go na przykład w skali roku. Można znacznie go zmniejszyć inwestując we własny zestaw do hybryd. Co będzie potrzebne? Na co zwracać uwagę przy wyborze? Czy to się w ogóle opłaca, jeżeli pani nie ma żadnych kursów stylizacji paznokci.

Co powinno się znaleźć w zestawie do hybryd?

Przede wszystkim ważna będzie dobra lampa o dużej mocy. Niestety wiele zestawów do hybryd takiej nie zawiera. Warto więc na to zwrócić uwagę lub kupić komplet akcesoriów bez lampy, zaś ją oddzielnie, ze sprawdzonego źródła. Kolejna kwestia to odtłuszczacz, frezarka, baza, top coat, różne pilniczki oraz lakiery hybrydowe i primer.

To są tak naprawdę podstawowe narzędzia pracy. Niekiedy w sklepach znajdują się bogate w dodatki i drogie komplety, ale większość z nich jest tak naprawdę niepotrzebna i tylko podbija cenę. Na początku lub jeżeli kobieta chce robić proste hybrydy, nie będą potrzebne cekiny, zdobienia czy sondy do nich.

Jak wybrać zestaw do hybryd?

Należy spojrzeć na sprawę raczej jakościowo niż ilościowo. Jeżeli zestaw ma być drogi to niech zawiera jedynie podstawowe narzędzia dobrej jakości. Nie ma też sensu wydawać na tanie komplety z lampą. Nie będzie ona dobrze utwardzała paznokci, a lakiery również mogą pozostawać wiele do życzenia.

Najlepiej postawić na coś sprawdzonego, polecanego przez inne użytkowniczki. Tak naprawdę nawet zaprzyjaźniona stylistka paznokci może poradzić w zakresie takich zakupów i wskazać na co zwrócić uwagę. Warto zakupić zestaw do hybryd znanej marki paznokciowej, wtedy można dobierać również inne, dodatkowe lakiery tej samej firmy, kiedy pani zamarzą się nowe kolory na paznokciach.

Czy to się opłaca?

Jeżeli hybrydy w domu będą wykonane równie starannie i precyzyjnie, z dbałością o skórki i każdy szczegół, to z pewnością nie warto wydawać na stylizację w salonie. Dobrym pomysłem jest skorzystanie z kursu robienia hybryd dla amatorek. W ostatnim czasie są one organizowane nie tylko dla stylistek.

Korzystają z nich również panie, które chcą się nauczyć robić hybrydy w domu i wykonywać to naprawdę dobrze, a nawet świadczyć usługi koleżankom za zwrot kosztów za materiały.

Zestawy do hybryd kupić można na Chiodo.pl

Tags: ,

Related Article

No Related Article

zobacz wiecej Trendy kuchnie https://globecarp.pl/nowoczesne-sofy-jaki-model-okaze-sie-strzalem-w-dziesiatke/