niedziela, 28 maja, 2023

Bajkowy kompleks windsorhotel.pl to miejsce, które zachwyca wspaniale urządzonymi wnętrzami i królewskim designem. W obiekcie znajdują się sale konferencyjne, w których organizowane są nie tylko spotkania biznesowe, ale również wesela czy bankiety. Miejsce to znajduje się niedaleko Warszawy, w otoczeniu urokliwego Zalewu Zegrzyńskiego. Dzięki temu można tu organizować także spotkania plenerowe

 

Relaks w królewskich wnętrzach

Malownicze otoczenie oraz bliskość jeziora zachęcają do spacerów i wodnych szaleństw. We wnętrzu hotelu także przygotowano bogatą ofertę dla osób chcących się zrelaksować. Goście mogą korzystać z bogatej strefy SPA & Wellness z minibasenem z jakuzzi, barem w stylu hawajskim, światem saun czy sześcioma profesjonalnymi gabinetami.

Wnętrza tego iście królewskiego hotelu kryją również klub nocny z parkietem do tańca mogącym pomieścić nawet 100 osób. Ponadto w klubie są trzy kameralne sale wyposażone w wygodne kanapy, kręgielnia z dwoma profesjonalnymi torami oraz sala gier. Specjalne atrakcje przygotowano również dla dzieci, które mogą spędzać czas w sali zabaw, basenie z kulkami czy na trampolinie. W ramach wybranych ofert hotel zapewnia także zajęcia pod okiem animatora.

 

Wesele w hotelu

Windsorhotel.pl to kompleks konferencyjny, w którym znajduje się aż 37 sal konferencyjnych. Odbywają się w nich nie tylko spotkania biznesowe i szkolenia, ale również bankiety i iście królewskie wesela. Można w nich zorganizować zarówno niewielkie, kameralne przyjęcie na 20 osób, jak i ogromną imprezę nawet dla 470 osób.

Pałacowe wnętrza są idealnym otoczeniem na wesele, a sale zawsze są perfekcyjnie przygotowane, aby Młoda Para i jej goście mogli się świetnie bawić. Dla nowożeńców przygotowany jest też luksusowy apartament na noc poślubną, a w ramach prezentu komfortowy pokój otrzymują również rodzice.

 

Tags: , ,

Related Article

No Related Article

https://burofluo.com/wygradzanie-jezdni-podczas-remontow-nawierzchni/ https://birchclothing.com https://zen-satori.org/oznakowanie-drogowe-stale-i-tymczasowe/