niedziela, 28 maja, 2023

Nadmorskie kurorty każdego roku przyciągają swoja urodą oraz niepowtarzalnym klimatem miliony turystów. Niekoniecznie jednak tylko największe nadmorskie miejscowości są warte uwagi oraz odwiedzenia – nawet jeśli jesteś tak przyzwyczajony do życia w mieście, że brak tłumów na ulicach budzi w tobie rodzaj paniki. Jeśli popatrzeć na mapę, znajdzie się na niej naprawdę wiele mniejszych, ale równie ciekawych miejsc do obejrzenia.

Małe, ale urocze

W niewielkiej odległości od dużych kurortów, takich jak Sopot, Gdańsk czy Władysławowo lub Międzyzdroje można znaleźć malutkie wioseczki i mieścinki, w których czas biegnie nieco inaczej, a atrakcji oraz niespodzianek nie brakuje, szczególnie w sezonie. Do jednej z takich miejscowości zalicza się Rewal, posiadający naprawdę bogatą ofertę, czy to na weekend we dwoje czy na rodzinne wakacje.

Rewal noclegi – czy trzeba dużo zapłacić?

Jeśli jesteśmy przygotowani na przyjazd nad polskie morze, z pewnością jesteśmy również przygotowani na spore wydatki. Tutaj możecie być mile zaskoczeni, ponieważ w takich mniejszych miejscowościach nawet za doskonale warunki nie zapłacisz żadnej wysokiej kwoty, nawet jeśli wybierzesz dobrej klasy pensjonat.

Tags: ,

Related Article

No Related Article

https://birchclothing.com https://burofluo.com/wygradzanie-jezdni-podczas-remontow-nawierzchni/ https://zen-satori.org/oznakowanie-drogowe-stale-i-tymczasowe/