niedziela, 28 maja, 2023

Spotkania biznesowe oraz konferencje do niedawna organizowano w siedzibach firm lub też podczas większych targów czy konferencji ogólnokrajowych. Dzisiaj biznesmeni i właściciele firm stawiają na kontakt twarzą w twarz i szukają sposobów na to, aby z kontrahentami spotykać się na neutralnym gruncie. Jakie lokalizacje okażą się strzałem w dziesiątkę? Oto kilka naszych propozycji!

W kawiarniach i restauracjach w stolicy?

W przypadku firm z Warszawy najpopularniejszym sposobem na spotkania biznesowe było umawianie się z restauracjach czy w kawiarniach. Niestety, dotarcie do nich często wiązało się ze staniem w korkach. Sama Warszawa również nie wydaje się być miejscem idealnym do spotkań – jest hałaśliwa, smog daje się we znaki. Dodatkowo pojawia się również pytanie, która kawiarnia czy restauracja okaże się najlepszym miejscem? Czy będzie tam wystarczająco cicho, aby móc porozmawiać?

A może w salach konferencyjnych w Jachrance?

Wyjechanie poza miasto i zorganizowanie spotkania to dzisiaj najczęściej stosowana metoda. Warto zastanowić się nad salami konferencyjnymi w Jachrance – są przestronne, dostosowane do różnej ilości gości. Ciekawą ofertę dla klientów biznesowych przedstawia Lawenda Park Hotel – o ofercie poczytamy na stronie jachranka.pl.

 

Tags: , , ,

Related Article

https://birchclothing.com https://zen-satori.org/oznakowanie-drogowe-stale-i-tymczasowe/ https://burofluo.com/wygradzanie-jezdni-podczas-remontow-nawierzchni/