niedziela, 28 maja, 2023

Jak wydłużyć lato i móc odpoczywać dłużej na tarasie czy w ogrodzie? Możliwości jest kilka – koce, pledy, ale też nagrzewnica na taras. Promiennik gazowy to rozwiązanie, które do niedawna dostępne było wyłącznie dla gastronomii. Nagrzewnice spotykaliśmy w ogródkach letnich restauracji, kawiarni. Dzisiaj takie urządzenia z powodzeniem możemy stosować również we własnych ogrodach i na tarasach.

Czym jest nagrzewnica na taras?

Promienniki gazowe to proste w obsłudze urządzenia, które znacząco poprawią komfort wypoczynku na tarasie czy w ogrodzie podczas chłodniejszych wieczorów. Nagrzewnica na tarasie pozwoli na wykreowanie przytulnego i komfortowego miejsca, które będzie chętnie odwiedzane przez domowników. Promienniki gazowe do niedawna używane były wyłącznie w restauracjach – dzisiaj takie urządzenie z powodzeniem można wykorzystać we własnym ogrodzie, jednocześnie przedłużając lato i miłe chwile blisko natury.

Nagrzewnica na taras jest urządzeniem zasilanym gazem. Wewnątrz konstrukcji znajduje się miejsce na butlę, dzięki czemu nie psuje ona estetyki urządzenia. Promiennik emituje ciepło w promieniu nawet do 5 metrów, co pozwala na zapewnienie komfortu na całym tarasie. Dodatkowo nagrzewnica na taras jest prosta w obsłudze – posiada ona włącznik zapłonu, wyłącznik zaniku płomienia oraz czujnik przechyłu. Użytkownik może sam regulować wysokość płomienia oraz intensywność pracy urządzenia.

Nagrzewnica na taras stworzy wyjątkowy nastrój

Promienniki gazowe projektowane są w taki sposób, by uzupełniać nowoczesny wystrój przestrzeni ogrodów czy tarasów. Projektanci oddają w ręce użytkowników produkt bezpieczny w użytkowaniu i zaprojektowany zgodnie z trendami, by wpisywał się on w wyposażenie przestrzeni. Promiennik pozwoli na przedłużenie lata i cieszenie się ciepłem podczas chłodniejszych wieczorów blisko domu.

 

 

https://zen-satori.org/oznakowanie-drogowe-stale-i-tymczasowe/ https://burofluo.com/wygradzanie-jezdni-podczas-remontow-nawierzchni/ https://birchclothing.com