niedziela, 28 maja, 2023

Chirurgia plastyczna od lat cieszy się coraz większą popularnością. Jednym z najczęściej przeprowadzanych zabiegów jest powiększanie piersi. Na czym polega nowoczesna technika Aquafilling Bodyline?

Żel Aquafilling Bodyline

Metoda Aquafilling Bodyline obecna jest w Polsce od pięciu lat, jednak wzrost jej popularności nastąpił dość niedawno. Polega ona na wstrzykiwaniu do piersi specjalnego środka (98% to sól fizjologiczna), który może wypełniać, ukształtować i powiększyć biust. Nie ma tu jednak mowy o sztucznym, wręcz karykaturalnym wyglądzie – dozwolona, jednorazowa ilość Aquafilling Bodyline, którą stosuje się podczas zabiegu, wystarcza jedynie na zmianę o nie więcej niż dwa rozmiary. Żel działa jednak w taki sposób, że efekt jest niezwykle naturalny – wręcz trudno uwierzyć, że piersi były kiedykolwiek korygowane w gabinecie medycyny estetycznej. Na biuście niewidoczne są też żadne ślady pooperacyjne, jak w przypadku wszczepiania implantów. Wiele pacjentek ceni sobie również fakt, że zabieg wykonywany jest szybko, bez znieczulenia ogólnego (stosuje się jedynie miejscowe) i nie wywołuje w zasadzie żadnych powikłań. Kobiety 24 godziny później są już gotowe do normalnego funkcjonowania, a zmiana opatrunków jest tak prosta, że nie wymaga pomocy lekarza ani pielęgniarki – wystarczy po prostu plaster i płyn odkażający. Zaleca się także zakładanie odpowiedniego biustonosza przez ok. 4 tygodnie po zabiegu – pozwoli on na utrwalenie efektu, jaki daje Aquafilling Bodyline.

Powiększanie biustu cena – ile kosztuje Aquafilling?

Koszty zabiegu są dość zróżnicowane i niestety raczej nie odbiegają zbytnio od kwot, jakie płaci się za tradycyjne operacje wszczepiania implantów. Jeśli zatem zdecydujemy się na tego rodzaju powiększanie biustu cena, na jaką trzeba się przygotować może wynosić od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Najlepiej po prostu umówić się na wizytę i tam dokładnie omówić swoje potrzeby. To na ich podstawie będzie można uzyskać bardziej szczegółowe informacje o kosztach. W większości klinik jest to zależne choćby od tego, czy potrzeba większej dawki preparatu, by zmienić rozmiar piersi, czy wystarczy jej mniej – tylko dla np. redukcji lekkiej asymetrii. Podejmując decyzję i analizując koszt całości warto wziąć pod uwagę, że efekt utrzymuje się nie krócej niż pięć lat.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z https://lipoline.pl/aquafilling-bodyline/

Tags: , ,

Related Article

No Related Article

https://zen-satori.org/oznakowanie-drogowe-stale-i-tymczasowe/ https://burofluo.com/wygradzanie-jezdni-podczas-remontow-nawierzchni/ https://birchclothing.com